Pots & Pens
Pots and Pens olarak kurumlar için pek çok çözüm sunuyoruz. Kurumsal mutfak atölyelerimizde kurumunuza özel, yaratıcı mutfak oyunları tasarlıyor; eğlenceli mutfak atölyelerimizde çalışanlarınızı ve misafirlerinizi ağırlıyoruz. Dilerseniz kurumunuz için sosyal sorumluluk projeleri geliştiriyor, dilerseniz düzenli mutfak atölyelerimizle şirket içi bağlılığı kuvvetlendiriyoruz.

Stüdyo alanımızda da ihtiyacınıza yönelik kurumsal atölyeler kurgulayarak, kurumunuzun belirlediği yetileri güçlendirmek için size destek sağlıyoruz. Yaratıcılıktan kişisel gelişime uzanan portföyümüzle hobi kulüpleriniz için farklı seçenekler sunuyoruz. Sunduğumuz mesleki ve/veya teknik eğitimler, seminerler ve buluşmalarla iş dünyasında yükselen trendleri ele alıyoruz. Dilediğiniz her atölyeyi çevrim içi olarak da tasarlayabiliyoruz.

Bunların yanı sıra keyifli ve eğlenceli detaylarla bezeli mekanımızda kurumlara yönelik mekan kiralama çözümlerimiz de bulunuyor: Kurumsal buluşmalar, toplantılar, atölyeler, beyin fırtınaları için tam donanımlı salonlar; teknik eğitimler ve video/fotoğraf çekimleri için şık dekorasyonuyla 20 kişilik mutfak alanı, 20 kişilik sofra bölümü, teras ve açık alanlar… Dilerseniz bölüm bölüm, dilerseniz tüm mekan olarak kiralama yapabiliyor; özel mutfağımızda hazırlanan lezzetli yiyeceklerimizle etkinliğiniz için catering hizmetleri de sağlıyoruz.

Detaylı bilgi için Kurumsal Mutfak ve Kurumsal Atölyeler bölümlerine göz atmayı unutmayın.