Pots & Pens

Eğlencesi, keyfi yüksek mekanımız; çocuk doğum günleri için sıradışı bir seçenek arayanlara sesleniyor. Farklı doğum günü paketlerimizle çocuğunuza unutulmaz bir doğum günü yaratmak için çalışıyoruz. Seçeceğiniz bir mutfak atölyesi ile zenginleştirilmiş doğum günü paketlerimizi; sizin taleplerinize göre şekillendiriyor, özelleştiriyoruz. İkram menüleri, doğum günü pastası, süslemeler, oyunlar, hediyelikler, stüdyo alanımızda eğlenceler, ek animasyonlar… Hepsini sizinle konuşuyor, size ve yaş grubuna özel bir paket yaratıyoruz.

2 veya 3 saatlik içinde standart olarak mutfak atölyesi ve/veya animasyon seçeneği, karşılama balonları, çocuk menüsü, servis elemanı, sıcak-soğuk içecek, oyun abisi/ablası,  katılımcı çocuklara hediye önlük ve kep, katılım sertifikaları,  katılımcı çocuklara  %10 indirim kuponu bulunuyor. Bunlara ek olarak tematik süslemeler,  yetişkin menüsü, fotoğraf ve video çekimi,  hediyelikler, barkovizyon gösterimi, özel sunum paketleri, özel doğum günü pastası gibi detaylarla paketinizi zenginleştirebilirsiniz.

Doğum günlerini evinin konforunda online olarak kutlamak isteyenler için ayrıca online doğum günü paketlerimiz de bulunuyor. Bizi arayın, çocuğunuz için unutulmaz bir doğum günü tasarlayalım!Başka neler var?

Çocuk doğum günleri tek yaptığımız kutlama değil elbette! Burada biz sınır çizmek istemeyiz. Aklınıza gelebilecek her tür kutlamada, kapasitemiz doğrultusunda sizleri ağırlamaktan zevk duyarız. Bizim aklımıza neler mi geliyor?

- Yetişkin doğum günü
- Kurumsal yemekler
- Bekarlığa veda
- Baby shower
- Emeklilik yemeği
- Arkadaş buluşmaları
- Evlilik teklifiCOVID-19 Önlemleri: Tüm alanlarımız günlük temizliğin yanı sıra düzenli olarak Sağlık Bakanlığı onaylı bir kuruluş tarafından dezenfekte edilmektedir. UV ışınlı yüzey temizleyicilerle oturma yüzeyleri ve masalarda misafirlerimizin gelişinden önce ayrıca dezenfeksiyon yapılmaktadır. Bunların yanı sıra mekan özel hava temizleyici cihazlarla arındırılmaktadır. 


Çocuk doğum günü paketleri hakkında detaylı bilgi almak veya Pots and Pens’te başka bir kutlama yapmak istiyorsanız, lütfen bizimle iletişime geçin!