Pots & Pens
Kurumsal atölyeler sıkıcı olmak zorunda değil! Biz mutfak atölyelerimizde eğlence kavramını hiç aklımızdan çıkarmıyoruz. Sizinle görüşüyor, ihtiyacınızı anlıyor, buna yönelik uzman eğitmen veya kolaylaştırıcıları buluyor, özelleştirilmiş atölyeler tasarlıyoruz. Odağımızı hedeflediğiniz beceri veya değerleri güçlendirmeye çeviriyor, katılımcılarımızın unutamayacakları, yeni bakış açıları kazanırken eğlenip sosyalleşme fırsatı yakalayabilecekleri, mutfak ile öğrenmeyi birleştiren benzersiz bir içerik sunuyoruz.

Sizin için neler mi yapabiliriz?

-Kurumsal mutfak oyunları: Takım çalışması, liderlik, risk alma, kurumsal yaratıcılık, yönetim ya da satış becerileri, motivasyon, bağlılık veya sizin belirlediğiniz bir konuda size özel bir kurumsal mutfak oyunu tasarlarız. Atölyeye sadece şefimizi değil; alanında uzman bir takım koçu veya kurumsal eğitmeni de dahil ederek belirlenen yetileri güçlendirirken, ekibinize ve size konu hakkında geri dönüş yaparız. Bu atölyede katılımcılar yeri gelince yemek pişirirken, yeri gelince zaman karşı yarışıyor ya da kendilerine verilen zorlu mutfak görevlerini takım olarak çözmek zorunda kalıyor olabilir!
-Düzenli atölyeler: Hobi kulüplerinize, çözüm ortaklarınıza, çalışanlarınıza veya onların çocuklarına şirket içi bağlılığı, aidiyeti ve motivasyonu artırmak amacıyla düzenli mutfak atölyeleri düzenleriz. Aynı atölyeyi tüm ekiplerinize ya da farklı atölyeleri aynı gruba tasarlayabilir; kurumsal imajınıza uygun basılı malzemeler ve önlükler sunabiliriz.
-Kurumsal misafirleriniz için etkinlikler: Üst düzey yöneticileriniz için özel atölyeler düzenleriz. Yurt dışından gelen misafirleriniz için Türk mutfağından veya bir başka mutfaktan seçtiğiniz atölyeyi İngilizce olarak planlarız. Atölye sonrasında şık soframızda misafirlerimizi ağırlayıp pişirdiklerinin yanına kendi mutfağımızdan lezzetli seçenekler ekler, keyifli bir etkinlik yaratırız.
-Kurumsal sosyal sorumluluk projeleri: Mutfağımızı kurumunuzun sosyal sorumluluk projeleri için nasıl kullanabileceğinizi beraber değerlendirip uygun STK’larla da bağlantı kurarak kurumunuza özgü bir proje geliştiririz. Çocuklar, yaşlılar, hayvan barınakları gibi bir odak seçerek kurumunuz için hem keyifli, hem toplumsal fayda sağlayan mutfak atölyeleri yaratırız.
-Çevrim içi veya hibrit atölye tasarımı: Özellikle pandemi dönemi sırasında yüz yüze görüşmeyi sınırlandırmak isteyen müşterilerimiz için tüm atölyelerimizi çevrim içi olarak da kurgulayabilir, sınırlı katılım ile hibrit eğitimler düzenleyebiliriz.
-Marka işbirlikleri / İçerik: Başta gastronomi, mutfak ve yemek alanındaki markalar olmak üzere pek çok marka için özel projeler geliştirebilir, basılı mecralara veya sosyal medyaya yönelik değerli gastronomi içerikleri üretebiliriz.


Kurumsal mutfak atölyelerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için lütfen bizimle iletişime geçin!