Pots & Pens

Atölyeler


Atölyeye katılamayacağınızı bize 3 gün öncesinden bildirirseniz iptal veya başka bir atölyeyle değiştirme hakkınızı kullanabilirsiniz. Bunu kaçırırsanız, iptali gerçekleştiremiyoruz ama siz yine de bizimle iletişime geçin, ne yapabileceğimize bakalım.

Atölye hediye edebilir miyim?

Tabii ki! Bunun için tek yapmanız gereken satın alma ekranında hediye seçeneğini işaretlemek ve atölyeyi hediye edeceğiniz kişinin bilgilerini ilgili soru ekranında girmek. Biz sizin adınıza özel tasarlanmış dijital bir hediye kartı göndererek atölye bilgilerini kendisine iletebiliriz.

Atölyeleri kimler veriyor?

Açılan atölyeye bağlı! Konu neyse, o konuda yetkin isimleri bulmak bizim işimiz.

Benim de vermek istediğim bir atölye var, ilgilenir misiniz?

Hayata geçirebileceğimiz, bizim marka özümüze uyan bir fikirse neden olmasın? Bu konuyla ilgili bizimle iletişime geçerseniz, size en kısa sürede dönüş sağlarız.

Atölyeyi ben veremem ama önerim var!

Sizin önerilerinizi duymayı çok isteriz, açılsın istediğiniz atölyeler konusunda bize yazabilirsiniz.

Mutfaktaki tezgahlar paylaşımlı mı?

Tezgahlarımız normalde 2 kişi paylaşımlı ancak pandemi süresince kapasitemizi sınırlı tuttuğumuzdan her katılımcı bir tezgahta çalışıyor.

Doğum günleri / Kutlamalar


Doğum günü organizasyonu için ne kadar önceden haber vermeliyim?

Bunun kesin bir yanıtı yok ama takvimimiz yoğun olabileceğinden en az 2 hafta öncesinden bizimle iletişime geçmenizi tavsiye ederiz.

Doğum günü organizasyonlarından ödeme, iptal ve iade politikanız nedir?

Doğum günü kutlamanızı kesinleştirmek ve mekanı size göre en iyi şekilde ayarlayabilmek için ödemenin %50'sini önden alıyoruz. 1 hafta öncesinden iptal ederseniz kaporanızı geri veriyoruz. Etkinliğe 1 hafta kala yapılan iptallerde ön ödemenin %50'si, 3 günden az kalması durumunda ise tamamı tutarında kesinti uyguluyoruz.

Tarih ve saat değişikliği yapabiliyor muyuz?

Programımızı oluşturmak adına karar verilen tarih ve saati değiştirmeyi çok tercih etmiyoruz ama böyle bir ihtiyaç doğduğu takdirde etkinliğin 3 gün öncesine kadar bize bildirilirse takvimimizin uygunluk durumuna göre talebinizi gerçekleştirmeye çalışırız.

Sadece çocuk doğum günleri mi?

Hayır, her tür kutlamanızda yanınızda olabiliriz. İster yetişkin doğum günü, ister bekarlığa veda, ister sadece hasret giderme… Aklınızdaki kutlamayı gerçeğe dönüştürmek için çalışıyoruz.

Mekan Kiralama


Mekanı sadece kurumlara mı kiralıyorsunuz?

Hayır. Her tür buluşma, kutlama, toplantı için uygunluk durumuna göre kiralama yapabiliyoruz.

Mutfak alanını da kiralayabiliyor muyuz?

Tabii ki! İsterseniz çekimleriniz için aşçı tezgahımızı, isterseniz teknik eğitimleriniz için mutfak atölye alanımızı kiralayabilirsiniz.

Diğer


Catering hizmetiniz var mı?

İhtiyacınıza göre menünüzü oluşturup ister mekanımızda isterseniz dilediğiniz yerde catering hizmeti sağlıyoruz.
Önlüklerimizden satın almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.