Pots & Pens

Pots Mutfak

Alt katımızda bulunan “Pots” bölümü; teknik mutfak veya menü eğitimleri, video ve fotoğraf çekimleri, kurumsal atölye, etkinlik ve yemekler, kapalı grup atölyeleri gibi ihtiyaçlarınız için şık ve tam donanımlı bir yeme-içme, pişirme alanı...

- Paylaşımlı 10 tezgah ile 20 kişinin çalışabileceği atölye mutfağı
- Şef tezgahı
- Ayrı catering mutfağı
- 20 kişilik sofra alanı ve daha yüksek kapasite için mevsime göre dışarıya masa kurma imkanı


Pens Stüdyo

Üst kattaki stüdyo bölümümüz kapalı grup etkinlikleri, beyin fırtınaları, buluşmalar, eğitimler, toplantılar, video çekimleri ve daha pek çok ihtiyaç için keyifli bir mekan çözümü sunuyor.

-  40 metrakarelik toplantı salonumuz 20 kişiye kadar misafir ağırlayabiliyor. Şık tasarım detaylarının yanı sıra projeksiyon, ses sistemi, kara tahta, flipboard, modüler toplantı masası ve oturma grubunun yanı sıra disko topu, karaoke, rahat oturma alanları ve terasa özel çıkış gibi detaylar sunuyor.
- Teras: Ferah terasımız buluşma, brunch gibi etkinlikler için ideal.


Sadece mutfak alanı ya da stüdyomuzu kiralayabileceğiniz gibi tüm mekanı kiralamanız da mümkün. Standart kiralama hizmetlerinin yanına ek olarak kahvaltı, öğle veya akşam yemeği gibi seçenekler ekeleyebilirsiniz.

COVID - 19 Önlemleri: Tüm alanlarımız günlük temizliğin yanı sıra düzenli olarak Sağlık Bakanlığı onaylı bir kuruluş tarafından dezenfekte edilmektedir. UV ışınlı yüzey temizleyicilerle oturma yüzeyleri ve masalarda misafirlerimizin gelişinden önce ayrıca dezenfeksiyon yapılmaktadır. Bunların yanı sıra mekan özel hava temizleyici cihazlarla arındırılmaktadır. Misafirlerimize girişte ateş ölçümü yapılmakta, maske ve dezenfektan sağlanmaktadır.

Mekan kiralama ve catering çözümlerimiz hakkında bizimle iletişime geçmek için tıklayınız.