Pots & Pens
Kurumsal atölyelerimizde de tıpkı mutfak atölyelerimizde olduğu gibi kurumunuzun ihtiyaçlarına yönelik atölyeler tasarlamak için çalışıyoruz.

- Kurumunuza özel atölye tasarımı: Sizin belirlediğiniz yetilere veya talep ettiğiniz konuya yönelik eğitimler geliştiriyor, buna yönelik uzman kolaylaştırıcıları buluyor, eğlenceli ve yaratıcı atölyelerimizde çalışanlarınızı ağırlıyoruz.
- Düzenli atölyeler: Hobi kulüpleriniz veya çözüm ortaklarınız için düzenli atölyeler tasarlıyor; yazarlıktan fotoğrafçılığa pek çok farklı alanda ekiplerinizin keyif alacağı programlar yaratıyoruz.
- Mesleki eğitimler: Herkese açık olarak sunduğumuz mesleki/teknik eğitimler veya kişisel gelişim atölyeleri ile de kurumsal çalışanlara sesleniyoruz. Eğer sadece birkaç çalışanınızın değil; tüm kurumun veya pek çok ekibin bu atölyelerden faydalanmasını istiyorsanız seçtiğiniz atölyeyi sadece kurumunuza özel olarak, tek seferlik veya düzenli atölyeler halinde şekillendirebiliyor, bu atölyeleri kurumunuza dair tema, değer veya konularla sizin için uyarlayabiliyoruz.
- Çevrim içi seçenekler: Talebinize göre atölyenizi çevrim içi ya da hibrit olarak tasarlayabilir, bu doğrultuda atölye paketleri sunabiliriz.

Kurumsal atölyelerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için lütfen bizimle iletişime geçin!